Jediné, dual fáze odpojovač optické Laser označení stroje cena a použité vlákno dioda pulzního výrobky z optických vláken

Jediné, dual fáze odpojovač optické Laser označení stroje cena a použité vlákno dioda pulzního výrobky z optických vláken

Jednotlivé fáze odpojovač 1. Popis: jednostupňová odpojovač je druh optické pasivní zařízení

Function

Jeden stupeňOdpojovač

1Popis

Jednotlivé etapy odpojovač je druh optické pasivní zařízení, jeho základní funkcí je realizovat pozitivní přenos optického signálu a inhibují zpětné světlo.

2Funkce

Nízký vložný útlum

vysoká izolace

Vysoký útlum odrazu

Nízká PDL

3Aplikace

EDFA

Optické vlákno testovací systém

CATV systém

Telekomunikační systém

Bezdrátová síť

4Specifikace

Parametr

Třída P

Třídy A

Provozní vlnová délka(nm)

1310 nebo 1550

Izolace @ Passband (dB)

≥40

≥38

Izolace (dB)

≥32

≥30

Vkládání ztráta @ Passband (dB)

0.35

0.5

Vložný útlum (dB)

≤0.6

≤0.7

Útlum odrazu (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0,2 (0,05 na vyžádání)

Provozní rozsah vlnová délka (nm)

±15

Provozní teplota))

-20 + 70

Skladovací teplota))

-40 + 85

Typ vlákna

Corning SMF-28

Délka vlákna (m)

1 metr obou koncích

BalíčekRozměry (mm)

5.5×30

Předávání Power(mW)

300

Poznámkywithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Informace o objednávce:

Typ ISO

Provozní vlnová délka

Stupeň

Typ vlákna

Délka vlákna

Spojnice

SIS =Jeden

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = Special

P = stupeň P

Třídy = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Popis

Dvoufázových odpojovač je druh optické komponenty, jeho základní funkcí je realizovat pozitivní přenos optického signálu a inhibují zpětné světlo.

2Specifikace

Parametr

Třída P

Třídy A

Provozní vlnová délka(nm)

1310 nebo 1550

Izolace @ Passband (dB)

≥55

≥53

Izolace (dB)

≥46

≥45

Vkládání ztráta @ Passband (dB)

0.5

0.6

Vložný útlum (dB)

≤0.8

≤0.8

Útlum odrazu (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0,1 (0,05 na vyžádání)

Provozní rozsah vlnová délka (nm)

±30

Provozní teplota))

-20 + 70

Skladovací teplota))

-40 + 85

Typ vlákna

Corning SMF-28

Délka vlákna (m)

1 metr obou koncích

BalíčekRozměry (mm)

5.5×30

Předávání Power(mW)

300

Poznámkywithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Informace o objednávce:

Typ ISO

Provozní vlnová délka

Stupeň

Typ vlákna

Délka vlákna

Spojnice

SIU =Duální

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = Special

P = stupeň P

Třídy = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců jediného, dual fáze odpojovač vlákno optický laserová popisovací stroje cena a použitých vláken optických dioda pulzního produkty pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: Jediné, dual fáze odpojovač vláken optických laserová popisovací stroje cena a použitých vláken optických dioda pulzního výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop