Zjednodušeného-polarization--optické insenzitivní duální Opto odpojovač okruhu Circulaor odpojovač Opto Board modul

Zjednodušeného-polarization--optické insenzitivní duální Opto odpojovač okruhu Circulaor odpojovač Opto Board modul

Mini Polarizační insenzitivní izolátory z optických vlastnosti 1. Vysoká izolace 2. Nízký vložný útlum 3. Vysoký útlum odrazu 4. Nízké polarizace Citlivost

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkce

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Aplikace

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikace

PerformanceSpecifications

(Standardní) SingleStage

Parametr

Obsahuje

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(DB)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Šířka pásma

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Standardní) DualStage

Parametr

Obsahuje

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(DB)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Šířka pásma

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Vlnová délka

Stupeň

PigtailStyle

FiberLength

Balíček

V / OutConnector

JE = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = Premium

A = AGrade

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců zjednodušeného-polarization--optické insenzitivní duální opto odpojovač okruhu circulaor odpojovač opto board modul pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: zjednodušeného-polarization--optické insenzitivní duální opto odpojovač okruhu circulaor odpojovač opto board modul výrobci, továrna, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop