Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modul

Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modul

Základní informace o SOPOfiber ' s Mini velikost hrubé Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) divize vlnové délky, používají integrované optické moduly

Function

Základní informace

Model NO.:MCWDMCertifikace: ISO, RoHS
Stav: novinkaZnámka: Flyin
Původ: Shenzhen, Cn

SOPOfiberand #39; sMini velikost hrubé dělení vlnové multiplexery (Mini CWDM, MCWDM), jsou integrované optické moduly pomocí SOPOfiberand #39; s proprietární optické lavice platformu, která může výrazně zlepšit optický výkon, zatímco také snížení výrobních nákladů. V porovnání z obecného standardní CWDM modul, SOPOfiberand #39; s Mini CWDM trvá mnohem menší velikost balíčku. Mnoho místa mohou být uloženy v aplikaci a mezitím výkon a parametry jsou mnohem lepší. Všechny SOPOfiberand #39; s CWDM moduly jsou Telcordia kvalifikován. (Splnění TELCORDIA GR-1221-CORE)
Funkce
Mini velikost
Vysoká spolehlivost
Nízký vložný útlum a lepší jednotnost
Ultra vysoká tepelná stabilita
V optické dráze bez epoxidové
Vyhovuje směrnici RoHS
Aplikace
CWDM systém
CATV systém
Síťové upgrade
Specifikace

ParametrJednotkaHodnoty




Číslo kanáluCH488(+E1)8(+E2)

Střední vlnová délkanm1270, 1271, nebo 12901610 12911611




PassbandKanályMin.nm+/-6.5


Inovovat portMin.
1310+/-501260~1457


IzolaceMUXAdjacent ChannelMin.dB30

Nesousedící kanálMin.40




Inovovat portMin.15




DemuxAdjacent ChannelMin.30



Nesousedící kanálMin.40




Inovovat portMin.15




Vložný útlumKanályMax.dB1.01.51.61.8
Inovovat portMax.

1.21.2

Zvlnění v PassbandMax.dB0.3



SměrovostMin.dB50



Polarizace závislé ztrátyMaxdB0.15



Polarizační Vidová disperzeMaxPS0.10(GD)



Ztráty odrazemMin.dB45



Typ vláknaCorning SMF-28 with900mmloose trubice





Délka vláknam1.0+/-0.1




Provozní výkonMaxmW500



Provozní teplotaandamp; #186; C-10~70




Skladovací teplotaandamp; #186; C-40~85




Rozměr balenímm(L) 60 x (Š) 29 x (H) 10




1. všechny specifikace zahrnují vliv provozní teploty a všechny stavy polarizace.
2. hodnoty odkazuje bez konektorů a vložného útlumu pro dvojici spojnice je 0.20dB (typ.) a 0.30dB (max.).
3. Délka vlákna zahrnuje gumovým a vylučuje konektoru.
Informace o objednávce

MCWMXXXXXXXXX

Počet kanálůExpress Port1 kanálTyp vláknaDélka vláknaKonektor dovnitř/ven
04 = 4 kanál
08 = 8 kanál
16 = 16 kanálů
0 = žádný
1 = 1310 (+/-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = Special
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = speciální
1 = holá vlákna
2 = 900um loose tube
1 = 1 m
2 = 2 m
S = specifikovat
0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifikovat


Mini velikost hrubé dělení Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) vlnové délky, jsou integrované optické moduly prostřednictvím naší platformy proprietární optická lavice, která může výrazně zlepšit výkon, zatímco také snížit výrobní náklady. Porovnání běžné standardní modul-CWDM, Flyinand #39; s Mini CWDM trvá mnohem menší velikost balíčku. Mnoho místa mohou být uloženy v aplikaci a mezitím výkon a parametry jsou mnohem lepší. Všechny Flyinand #39; s CWDM moduly jsou Telcordia kvalifikován. (Splnění TELCORDIA GR-1221-CORE)

Funkce

• Mini velikost

• Vysoká spolehlivost

• Nízký vložný útlum a lepší jednotnost

• Ultra vysoká tepelná stabilita

• Epoxy bez optické dráhy

• Splňuje omezení RoHS

Aplikace

• Splňuje omezení RoHS

• CATV systém

• Síťové upgrade

Specifikace

Parametr

Hodnoty

Číslo kanálu

4

8

8 + E1

8 + E2

Střední Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 nebo 1271, 1291... 1611

Rozestup kanálů (nm)

20

Passband(nm)

Kanály

+/-6.5

Inovovat port


1310+/-50

1260~1457

Isolation(DB)

Adjacent Channel

andgt; 30

Nesousedící kanál

andgt; 40

Inovovat port

andgt; 15

Vkládání Loss(dB)

Kanály

1.0

1.5

1.6

1.8

Inovovat port



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Typ vlákna

Corning SMF-28 900mm volné trubice

Polarizace závisí Loss(dB)

andlt, 0.15

Polarizace režimu Dispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Návrat Loss(dB)

andgt; 45

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozní Temperature(℃)

-5 ~ + 70

Skladování Temperature(℃)

-40 ~ + 85

Balíček Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Poznámka:

1. výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

2. P1, P2: Výstup vláken na obou stranách; P3: Fiber výstup na jedné straně.

Informace o objednávce

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Počet kanálů

Express Port

1 kanál

Typ vlákna

Délka vlákna

Spojnice

Typ balíčku

04 = 4 kanál

08 = 8 kanál

……

N = NChannel

0 = žádný

1 = 1310 (+/-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = Special

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciální

1 = holá vlákna

2 = 900um loose tube

1 = 1 m

2 = 2 m

S = specifikovat

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber nabízí plný rozsah z CWDM Mux-Demux a optické přidat Drop Multiplexer (OADM) jednotky pro všechny druhy aplikací a síťových řešení. Některé nejběžnější z nich jsou: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx a CATV.

Sopofiber a #39; Multiplexor divize hrubé vlnové délky (CWDM Mux/Demux) využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení. To poskytuje nízký vložný útlum, vysoká kanál izolace, široký průchod band, nízká teplotní citlivost a epoxidové zdarma optické dráhy. Naše produkty CWDM Mux Demux poskytují až 16 kanálů nebo dokonce 18kanál Multiplexing na jednoho vlákna.

Termín nízký vložný útlum je zapotřebí v WDM sítí, můžeme také přidat "Skip Component" CWDM Mux/Demux modulu snížit IL jako možnost. Standardní typ balíčku CWDM Mux/Demux patří: ABS box balení, LGX pakcage a 1U do 19" racku.

Aplikace

• Sledování linky

• WDM síť

• Telekomunikační

• Mobilní aplikace

• Optický optický zesilovač

• Acess síť

Specifikace výkonu

Parametr

4 kanál

8 kanál

16 kanál

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanál vlnová délka (nm)

1270~1610

Centrum vlnová délka (nm) přesnost

±0.5

Rozestup kanálů (nm)

20

Kanál Passband (@-0.5dB pásma (nm)

andgt; 13

Vložný útlum (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanál jednotnost (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanál zvlnění (dB)

0.3

Izolace (dB)

Sousední

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 30

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 30

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 30

Nesousedící

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 40

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 40

NENÍ K DISPOZICI

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Vlnová délka teplota h. (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Návrat Loss(dB)

andgt; 45

Maximální zatížitelnost (mW)

300

Provozních teplot (° c)

-5~+75

Skladovací teplota (° c)

-40~85

Balíček rozměr (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Rozestup kanálů

Počet kanálů

Konfigurace

1 kanál

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

C = CWDM mřížky

04 = 4 kanál

08 = 8 kanál

16 = 16 kanálů

18 = 18 kanál

N = N kanál

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciální

1 = holá vlákna

2 = 900um loose tube

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = specifikovat

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = specifikovat

Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců mini-cwdm-mux-demux gbic modul 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: Mini-cwdm-mux-demux gbic modul 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop