Měď 4portového 200G DWDM SFP Transceiver

Měď 4portového 200G DWDM SFP Transceiver

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM optické All-Drop Multiplexer využívá technologie povlakování tenký film a speciální konstrukce

Function

Sopofiberand #39; 100GHz 200GHz DWDM optické All-Drop Multiplexer využívá tenký film technologie povrchové úpravy a speciální design-tok kovu lepení mikro optika balení k dosažení optické přidat nebo přetažení na vlnové délce ITU. Poskytuje ITU kanál centrum vlnové, nízký vložný útlum, vysoká kanál izolace, široký průchod band, nízká teplotní citlivost a epoxidové zdarma optické dráhy. Lze použít pro přidání vlnová délka/pokles v telekomunikační sítě systému.

Funkce

• Nízký vložný útlum

• Široký průchod kapela

• Střední kanál izolace

• Vysoká stabilita a spolehlivost

• Epoxy zdarma na optické dráhy

Aplikace

• Kanál přidat nebo přetažení

• DWDM síť

• Vlnová délka směrování

• Optický optický zesilovač

• CATV fiberoptic systém

Specifikace výkonu

Parametr

MUX/DEMUX

Kanál vlnová délka (nm)

ITU mřížka

Centrum vlnová délka (nm) přesnost

±0.5

±0.1

Rozestup kanálů (nm)

100

200

Kanál Passband (@-0.5dB pásma (nm)

andgt; 0,22

andgt; 0,5

Předat kanálem vložný útlum (dB)

≤1.0

≤0.9

Reflexe kanál vložný útlum (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanál zvlnění (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Sousední

andgt; 30

Nesousedící

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Vlnová délka teplota h. (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Návrat Loss(dB)

andgt; 45

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozních teplot (° c)

-10~+75

Skladovací teplota (° c)

-40~85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass kanál

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

1 = 100 G

2 = 200 G

01 = Ch01

02 = Ch02

……

60 = Ch60

1 = holá vlákna

2 = 900um loose tube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 4portového 200 g dwdm měď sfp transceiver pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 4portového 200g DWDM SFP měď vysílač výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop