2DX2B optický mechanický koncový spínač a Fiber Optic Poe Rocker řízený přepínač

2DX2B optický mechanický koncový spínač a Fiber Optic Poe Rocker řízený přepínač

Sopofiber' D2 × 2B Fiber Optic spínače spojuje optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna.

Function

Sopofiber'2B × D2 mechanický přepínač optických vláken spojuje optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do

vybrané výstupní vlákno. Toho je dosaženo pomocí patent opto mechanických konfigurace a zapnout prostřednictvím elektrického

řídící signál. Mechanické operace a nabízí rychlé přepínání rychlosti, stejně jako obousměrný výkon a vysoké spolehlivosti.

MMS fiberoptic přepínače jsou pravdivé, přepínání řešení pro optické síťové aplikace.

Funkce

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

Aplikace

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. sledování systému

4. ConfigurableOADM

Výkon

Parametry


FY-D2 X 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Přeslech

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Opakovatelnost

dB

≤±0.02

Napájení

v

3.0or5.0

Životnost

krát

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Hmotnost

g

16

Rozměr

mm

(L) 27,0 x (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0.2 mm) customizationisavailable.

Elektrické

Specifikace

Napětí

Aktuální

Odpor

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon se západkou

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon se západkou

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Kódy PIN

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Bez aretace

P1-P3P1'-P3 "

--

--

--

--

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2 "

V +

--

--

PORTÁLY

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

OrderingInformation

Režim

Vlnová délka

NapětíTyp

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Spojnice

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: ostatní

3 = 3V

5 = 5V

L = se západkou

N = bez blokování

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = Ostatní

25 = 250um

90 = 900um

X = Ostatní

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1,5 m

X = Ostatní

O = None

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: ostatní


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 2dx2b optické mechanické koncové spínač a fiber optic poe rocker řízený přepínač pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 2dx2b optické mechanické koncové spínač a fiber optic poe rocker spravované přepínač výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop