1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic Transceiver Module

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic Transceiver Module

10 gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) produktu podrobnosti OEM a celní partnerství s řadou světové třídy výrobci OEM více než 8 let

Function

10 gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Podrobnosti o produktu

Číslo dílu

XFP-10GER-31

Název dodavatele

Fiberstore

Typ formuláře

XFP

Maximální přenosová rychlost

10 GB/s

Vlnová délka

1310nm

Délka kabelu max

40km

Rozhraní

LC duplex

Optické komponenty

DFB 1310nm

Typ kabelu

SMF

Podpora DOM

Ano

TX Power

0 ~ 4 dBm

Citlivost přijímače

andlt;-16dBm

Rozsah teplot komerční

0 až 70° C (32 až 158° F)

HTS-harmonizovaný kód

8517706000

OEM andamp; Celní

Partnerství s řadou světové třídy OEM výrobců více než 8 let, Sopofiber je schopna poskytovat přizpůsobené a cenově efektivní řešení vysoké kvality pro všechny potřeby a požadavky, včetně optického designu, mechanické, tištěných spojů (DPS) rozložení a elektrická design, Software andamp; Firmware design, integrované sestavení, konkrétní značky, atd. S rostoucí prodeje a příznivé zákazníků Sopofiber se rychle rozšiřuje po celém světě a se stává předním poskytovatelem optické komunikace. Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat.

Balení andamp; Označení

Tento snadno vzít a dobře chráněné vysílač balíček označeny a označen výchozí bysopofiberas. Přizpůsobeno požadavkům popiskem nebo balíčku jsou k dispozici jako požadavek.

10 gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Podrobnosti o produktu

Číslo dílu

XFP-10GZRC-55

Název dodavatele

Fiberstore

Typ formuláře

XFP

Maximální přenosová rychlost

10 GB/s

Vlnová délka

1550nm

Délka kabelu max

100km

Rozhraní

LC duplex

Optické komponenty

EML 1550nm

Typ kabelu

SMF

Podpora DOM

Ano

Rozsah teplot komerční

0 až 70° C (32 až 158° F)

HTS-harmonizovaný kód

8517706000




Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet gigabit sfp 10 gb lr sfp gbic vysílač a přijímač modul pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic transceiver modul výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop