1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

Úvod k produktu: DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

Function

1、Product Úvod:DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

Husté vlnové Division Multiplexing (DWDM) malé Form-Factor Pluggable (SFP) vysílače poskytují

vysoké rychlosti a fyzické kompaktnost tohoto todayand #39; s sítě vyžadují zároveň přináší nasazení

flexibilita a zásob řízení vyžadující správci sítě. Naše DWDM SFP jsou k dispozici ve všech

100 GHz nebo 50Ghz C-pásma vlnových délek na mřížce DWDM ITU. Jsou určeny k multi-zdroj

Dohoda (MSA) standardy pro zajištění kompatibility zařízení širokou síť. Jak multirate rozhraní se

Podpora protokolu ze 100 MB/s, 4,25 GB/s, 8G / 10G naleznete SFP + kategorie.

EOL 16xx-xx vysílače jsou malým tvarovým faktorem zásuvné moduly pro obousměrné sériové optické

datová komunikace například 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/SONET, Ethernet aplikací. Moduly

jsou oblasti hot připojitelné a digitální diagnostické funkce dostupné přes I2C sběrnice, podle režimu jednotné PLATBY

MSA SFF-8472. Moduly splňují požadavky standardu IEEE802.3 Gigabit Ethernet a

ANSISpecifikace technologie Fibre Channel a jsou vhodné pro všechna propojení v Gigabit Ethernet a vláken

Kanálprostředí. Lze použít s jeden optický DWDM systému a duální DWDM systému.

Parametr 2、Product:DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkce:DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Hot PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/rozšířený:-5to70 ° C

4、, dodávky a servis:DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

(1) platí:

2 expedice:

(3) obsluha:

5、 doporučení:DWDM SFP použít s jeden optický DWDM a duální vláknové DWDM systém

1)SGMII SFP je standardní sériové číslo ID kompatibilní s SFP MSA základní - 100 fx aplikace design

2)100BASE-SX je verze Fast Ethernet přes optické vlákno

3)SFP 4G SFP 4 g je optické vlákno komunikace a laserové příjem hotplug funkce napájení.

4)CWDM SFP

5)Kompaktní SFP SZBP

6)BIDI SFP SDHSONET

Popis
DWDM SFP + vysílače jsou určeny k vysílání a přijímat optické data přes jednovidové optické vlákno. Digitální diagnostické funkce jsou k dispozici prostřednictvím I2C. Tento modul je určen pro jednovidové vlákno a pracuje na nominální vlnové ITU mřížky, C Band DWDM vlnové délky. Je s 20 pinovým konektorem SFP + umožnit hot plug schopností. Sekci vysílač používá laser DWDM EML a je kompatibilní s podle mezinárodní bezpečnostní Standard IEC-60825 laser třídy 1. Sekci přijímač používá PIN detektoru a omezující po zesilovač IC.
Funkce
• Optické rozhraní standardu IEEE 802.3ae
• Elektrické rozhraní kompatibilní se SFF-8431
• Specifikace kompatibilní s SFF 8472
• Kompatibilní s SFP + MSA
• Horké SFP připojitelné za provozu stopa
• Nízká spotřeba energie
• Integrované digitální diagnostické funkce
• Laserový produkt třídy 1 v souladu s EN 60825-1
• Power dissipationandlt; 1.5W
• Případ rozmezí provozní teploty:-5 ° C až 70 ° C
Aplikace
• 10G Ethernet s FEC
• 10 Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2 d 2
• 10 Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10G Fiber Channel

Informace o objednávce

Část č.

Přenosová rychlost

Vzdálenost

Vlnová délka

Výstupní výkon (dBm)

Citlivost přijímače
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10 GB/s

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10 GB/s

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + vysílač


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx vysílač gigabit ethernet pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP sx vysílač gigabit ethernet výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop