10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm jednosložková 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optický transc síť

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm jednosložková 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optický transc síť

Popis produktu The SFP-1080-Cxx je CWDM 10G SFP + optický modul. Je k dispozici pro všechny 8 "hlavní" CWDM kanály 1471nm na 1611nm vlnové délky

Function

Popis výrobku

SFP-1080-Cxx je CWDM 10G SFP + optický modul. Je k dispozici pro všechny 8 andquot; mainandquot; CWDM kanály 1471nm na 1611nm vlnové délky.
Vysílač podporuje všechny 10G jmenovitých otáčkách pro sítě Ethernet, SONET, SDH nebo Fibre Channel.
SFP-1080-Cxx je obecné číslo dílu, xx, představující kombinaci ze dvou číslic, které definují wavelegth použité.
Například SFP-1080-C47 je vysílač CWDM SFP + s vlnovou délkou 1471nm.
Tam jsou také k dispozici CWDM 10G vysílače pro pár CWDM kanály v roce 1270 1470nm rozsahu. Tyto moduly jsou však omezené a dostupné pouze
na zvláštní objednávku. Kontaktujte usand zeptejte se na dostupnost takových modelů.
Kompatibilní s testované a nalezené na různých 10G přepínače Ethernet od Cisco, Juniper, Force10, Edge-Core a dalších výrobců.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km vysílač specifikace
Tvarový faktorSFP
Rychlost9,95 10.3 Gb/s
Optický konektorDuální LC
Operační vzdálenost80 km
Mocjediné 3.3V
Dodržování předpisůMSA SFF-8431, RoHS
Provozní režimCWDM ITU kanály
Typ vláknaSinglemode 9/125um
Vlnová délkaCWDM ITU mřížka (1471 ~ 1611nm)
Digitální DiagnostikaAno (SFF-8472 kompatibilní)

Sopofiber'sCoarse vlnové division multiplexer (CWDM) využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení. To provideslow útlum, vysoká kanál izolace, široký průchod band, citlivost na nízkou teplotu a epoxidové bez optické dráhy.

Funkce

• Nízký vložný útlum

• Široký průchod kapela

• Střední kanál izolace

• Vysoká stabilita a spolehlivost

• Epoxy zdarma na optické dráhy

Aplikace

• Sledování linky

• WDM síť

• Telekomunikační

• Mobilní aplikace

• Optický optický zesilovač

• Acess síť

Specifikace výkonu

Parametr

Specifikace

Kanál vlnová délka (nm)

1260 ~ 1620

Centrum vlnová délka (nm) přesnost

±0.5

Rozestup kanálů (nm)

20

Kanál Passband (@-0.5dB pásma (nm)

andgt; 13

Předat kanálem vložný útlum (dB)

≤0.6

Reflexe kanál vložný útlum (dB)

≤0.4

Kanál zvlnění (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Sousední

andgt; 30

Nesousedící

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Vlnová délka teplota h. (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Návrat Loss(dB)

andgt; 45

Maximální zatížitelnost (mW)

300

Provozních teplot (° c)

-25~+75

Skladovací teplota (° c)

-40~85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce

CWDM

X

XX

X

X

XX

Rozestup kanálů

Pass kanál

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

C = CWDM mřížky

04 = 4 kanál

08 = 8 kanál

16 = 16 kanálů

18 = 18 kanál

N = N kanál

1 = holá vlákna

2 = 900um

Volná kamera

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Popis
Multiplexor divize hrubé vlnové délky (CWDM) využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení. To provideslow útlum, vysoká kanál izolace, široký průchod band, citlivost na nízkou teplotu a epoxidové bez optické dráhy.

Specifikace výkonu

Parametr

Specifikace

Kanál vlnová délka (nm)

1260 ~ 1620

Centrum vlnová délka (nm) přesnost

±0.5

Rozestup kanálů (nm)

20

Kanál Passband (@-0.5dB pásma (nm)

andgt; 13

Předat kanálem vložný útlum (dB)

≤0.6

Reflexe kanál vložný útlum (dB)

≤0.4

Kanál zvlnění (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Sousední

andgt; 30

Nesousedící

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Vlnová délka teplota h. (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Útlum odrazu (dB)

andgt; 45

Maximální zatížitelnost (mW)

300

Provozních teplot (° c)

-25~+75

Skladovací teplota (° c)

-40~85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce

CWDM

X

XX

X

X

XX

Rozestup kanálů

Pass kanál

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

C = CWDM mřížky

04 = 4 kanál
08 = 8 kanál
16 = 16 kanálů
18 = 18 kanál
N = N kanál

1 = holá vlákna
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM jednotlivé součásti (3 port)

Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm jednosložková 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optický transc sítě pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm jednosložková 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optický transc sítě výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop